Čokolády

Krátké představení čokolád, které jsou v nabídce v našich prodejnách na Pekařské 22 a Palackého 55 v Brně.

cokoladastuhmer

V tomhle případě jsem se zatím omezil na jednu značku, v Maďarsku patří mezi ty luxusní, a věřte, nevěřte v běžných obchodech nabízí jen velmi omezený sortiment, spíše prodávají ve svých specializovaných prodejnách. Máme to štěstí, že je můžeme nabídnout i vám. A opravdu stojí za vyzkoušení. Na obrázku vidíte dezert s marcipánem.

Maďaři marcipán milují.

Hořká čokoláda - kostka plněná čokoládovokaramelovou náplní. I když se zdá být malinká, váží 30 g - 30 g úžasné chuti. Opět krásně křupavá čokoláda s vyváženým poměrem mléčné čokolády a karamelu.

Hořká čokoláda s kousky chilli a skořice. Pro mnohé neznámá, ale je až neuvěřitelné jak se hořko sladká chuť mísí a doplňuje s kořením jako je chilli. Rozhodně to není tak, že by vám to protáhlo dutiny, ale je úžasně osvěžující a nabuzující. Po probdělé noci jako byste našli ten pravý lék.

Sušené švestky plněné čokoládovou náplní a máčené v hořké čokoládě. To si neumíte představit jak je to dobré. Balení má 250 g a není problém ho sníst celé na posezení. Výborný tip na dárek pro milovníky čokolády.

Hořká čokoláda s obsahem kakaa 70 %. K výrobě je používáno to nejkvalitnější kakao.

Čokoláda je úžasná a vyrábí se v různých variacích s náplní např. banánovou, limetkovou, mátovou, pomerančovou, ostružinovou a takhle bych snad mohl vyjmenovat všechno známé a neznámé ovoce, kterým se dají plnit. Ještě taky mák mě napadl - není to běžná náplň čokolád, ale je výborná a velmi oblíbená.

 

Tyčinka Melodie je hořká čokoláda plněná krémem z lískových oříšků, mandlí a smetany . Vhodná na doplnění energie a zažehnání hladu. 32 g, i když se zdá být málo, bohatě stačí abyste přežili do hlavního jídla.

facebook
google
twitter

Palackého 55

Brno - Královo Pole

sipka

Pondělí - pátek 09:00-18:00

Sobota 09:00-12:00

 

Neděle zavřeno

Pekařská 22

Brno - střed

sipka

Pondělí 12:00-18:00

Úterý - pátek 09:00-18:00

Sobota - neděle zavřeno